
LITTELFUSE
KESTOMAGNEETTI - ALNICO-5 - Ø6,22X25,4MM
57025-000
Tuotekoodi: 57025-000
6,31 €(Sis.alv)
5,03 €(alv 0%)
Tilattavissa yli 50 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | LITTELFUSE |
| Anturin tyyppi | Reed-rele |
| Kytkentäteho | 5W |
| Ulkomitat | Ø6,22x25,4mm |
| Liitin | johdot |
| Koskettimien asetukset | SPDT |
| Kytkentävirta | 0,25A |
| Kytkentäjännite | max. 175V |
| Ulostulojen pituus | 0,3m |
| Anturien ominaisuudet | toimilaite tilattavissa erikseen |
| Yhteensopivat tuotteet | 57025-000 |
| Toimintalämpötila | -40...105°C |
| Ulottuvuus | 5,7mm |
