- Anturit ja muuntimet
- Teollisuus anturikaapelit
- Teollisuus enkooderit
- Teollisuus induktiiviset anturit
- Teollisuus kaasuanturit
- Teollisuus kallistusanturit
- Teollisuus kosteusanturit
- Teollisuus lämpötila-anturit & muuntimet
- Teollisuus magneetit
- Teollisuus magneettikenttäanturit
- Teollisuus mittamuuntimet ja erottimet
- Teollisuus mittausanturit
- Teollisuus nestetasoanturit
- Teollisuus optiset anturit
- Voima-anturit
- Teollisuus paineanturit ja muuntimet
- Teollisuus termostaatit
- Teollisuus tilavuusanturit
- Toslink lähettimet ja vastaanottimet
- Teollisuus ultraäänianturit
- Teollisuus valokuituanturit
- Teollisuus virtausanturit
- Säätö ja ohjaus
- Sähkömoottorit
- Sähkömagneetit
- Alipainetuotteet
- Pneumatiikka
- Liittimet ja kannat
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja SHALLIN ELECTRONICS Ulottuvuus 20mm Liitin johdot Anturin tyyppi Reed-rele Koskettimien asetukset SPST-NO Ulkomitat Ø19x33,5mm Setin sisältö anturi Setin sisältö magneetti... Lue lisää
13,29 €(Sis.alv)
10,59 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: CKS-51
- Paino: 14.4 g
- Liitin: johdot
- Anturin tyyppi: kielirele
- Anturien ominaisuudet: 2 elementtiä
- Valmistaja: SHALLIN ELECTRONICS
- Ulkoiset koot: Ø19x33,5mm
- Kytkentäjännite: max. 125V AC
- Kytkentäjännite: max. 100V DC
- Setin sisältö: magneetti
- Setin sisältö: anturi
- Koskettimien asetukset: SPST-NO
- Tilattavissa yli 50 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €(Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista)Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | SHALLIN ELECTRONICS |
| Ulottuvuus | 20mm |
| Liitin | johdot |
| Anturin tyyppi | Reed-rele |
| Koskettimien asetukset | SPST-NO |
| Ulkomitat | Ø19x33,5mm |
| Setin sisältö | anturi |
| Setin sisältö | magneetti |
| Kytkentävirta | 0,25A |
| Ulostulojen pituus | 0,25m |
| Kytkentäjännite | max. 100V DC |
| Kytkentäjännite | max. 125V AC |
| Anturien ominaisuudet | 2 elementtiä |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista