- Anturit ja muuntimet
- Teollisuus anturikaapelit
- Teollisuus enkooderit
- Teollisuus induktiiviset anturit
- Teollisuus kaasuanturit
- Teollisuus kallistusanturit
- Teollisuus kosteusanturit
- Teollisuus lämpötila-anturit & muuntimet
- Teollisuus magneetit
- Teollisuus magneettikenttäanturit
- Teollisuus mittamuuntimet ja erottimet
- Teollisuus mittausanturit
- Teollisuus nestetasoanturit
- Teollisuus optiset anturit
- Voima-anturit
- Teollisuus paineanturit ja muuntimet
- Teollisuus termostaatit
- Teollisuus tilavuusanturit
- Toslink lähettimet ja vastaanottimet
- Teollisuus ultraäänianturit
- Teollisuus valokuituanturit
- Teollisuus virtausanturit
- Säätö ja ohjaus
- Sähkömoottorit
- Sähkömagneetit
- Alipainetuotteet
- Pneumatiikka
- Liittimet ja kannat
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote




Valmistaja CASHTEC ELECTRONIC Ulkomitat Ø1,8x10mm Kytkentävirta 0,5A Kytkentäteho 10W Mittausalue 7...21AT Kytkentäjännite max. 200V Anturin tyyppi Reed-rele Koskettimien asetukset SPST-NO... Lue lisää
1964,78 €(Sis.alv)
1565,56 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: KA-02BOX
- Anturin tyyppi: kielirele
- Mittausalue: 7...21AT
- Valmistaja: CASHTEC ELECTRONIC
- Ulkoiset koot: Ø1,8x10mm
- Kytkentäjännite: max. 200V
- Koskettimien asetukset: SPST-NO
- Pakkauskoko: 2000 kpl
- Tilattavissa 5 pktTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 0,00 €Nouto myymälästä0,00 €
pkt
| Valmistaja | CASHTEC ELECTRONIC |
| Ulkomitat | Ø1,8x10mm |
| Kytkentävirta | 0,5A |
| Kytkentäteho | 10W |
| Mittausalue | 7...21AT |
| Kytkentäjännite | max. 200V |
| Anturin tyyppi | Reed-rele |
| Koskettimien asetukset | SPST-NO |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
0,00 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
0,00 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €