- Anturit ja muuntimet
- Teollisuus anturikaapelit
- Teollisuus enkooderit
- Teollisuus induktiiviset anturit
- Teollisuus kaasuanturit
- Teollisuus kallistusanturit
- Teollisuus kosteusanturit
- Teollisuus lämpötila-anturit & muuntimet
- Teollisuus magneetit
- Teollisuus magneettikenttäanturit
- Teollisuus mittamuuntimet ja erottimet
- Teollisuus mittausanturit
- Teollisuus nestetasoanturit
- Teollisuus optiset anturit
- Voima-anturit
- Teollisuus paineanturit ja muuntimet
- Teollisuus termostaatit
- Teollisuus tilavuusanturit
- Toslink lähettimet ja vastaanottimet
- Teollisuus ultraäänianturit
- Teollisuus valokuituanturit
- Teollisuus virtausanturit
- Säätö ja ohjaus
- Sähkömoottorit
- Sähkömagneetit
- Alipainetuotteet
- Pneumatiikka
- Liittimet ja kannat
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja COTO TECHNOLOGY Anturin tyyppi Reed-rele Koskettimien asetukset SPST-NO Ulkomitat 2,31x2,31x6,4mm Kytkentävirta 0,25A Kytkentäteho 5W Kytkentäjännite max. 100V AC Kytkentäjännite max.... Lue lisää
12623,68 €(Sis.alv)
10058,71 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: CT05-1535-G1
- Paino: 3 g
- Anturin tyyppi: kielirele
- Mittausalue: 15...35AT
- Valmistaja: COTO TECHNOLOGY
- Lähdöt: Gull Wing
- Ulkoiset koot: 2,31x2,31x6,4mm
- Kytkentäjännite: max. 100V AC
- Kytkentäjännite: max. 140V DC
- Koskettimien asetukset: SPST-NO
- Pakkauskoko: 2000 kpl
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
MAGNEETTIKYTKIN - ALUE: 15÷35AT - PKYTK: 5W - 2,31X2,31X6,4MM - 250MA CT05-1535-G1
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | COTO TECHNOLOGY |
| Anturin tyyppi | Reed-rele |
| Koskettimien asetukset | SPST-NO |
| Ulkomitat | 2,31x2,31x6,4mm |
| Kytkentävirta | 0,25A |
| Kytkentäteho | 5W |
| Kytkentäjännite | max. 100V AC |
| Kytkentäjännite | max. 140V DC |
| Mittausalue | 15...35AT |
| Lähdöt | Gull Wing |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista