- Anturit ja muuntimet
- Teollisuus anturikaapelit
- Teollisuus enkooderit
- Teollisuus induktiiviset anturit
- Teollisuus kaasuanturit
- Teollisuus kallistusanturit
- Teollisuus kosteusanturit
- Teollisuus lämpötila-anturit & muuntimet
- Teollisuus magneetit
- Teollisuus magneettikenttäanturit
- Teollisuus mittamuuntimet ja erottimet
- Teollisuus mittausanturit
- Teollisuus nestetasoanturit
- Teollisuus optiset anturit
- Voima-anturit
- Teollisuus paineanturit ja muuntimet
- Teollisuus termostaatit
- Teollisuus tilavuusanturit
- Toslink lähettimet ja vastaanottimet
- Teollisuus ultraäänianturit
- Teollisuus valokuituanturit
- Teollisuus virtausanturit
- Säätö ja ohjaus
- Sähkömoottorit
- Sähkömagneetit
- Alipainetuotteet
- Pneumatiikka
- Liittimet ja kannat
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote




Valmistaja COTO TECHNOLOGY Asennus PCB Kotelo SOT23-3 Virtalähteen jännite 1,7...5,5V DC Virtalähteen jännite 3V DC Ulkomitat 2,9x1,6x1,2mm Kytkentätaajuus 2,5kHz Käyttötila... Lue lisää
1,36 €(Sis.alv)
1,08 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: RR122-1E72-511
- Kotelo: SOT23-3
- Anturin tyyppi: magneettikentän
- Asennus: PCB
- Toimintalämpötila: -40...85°C
- Valmistaja: COTO TECHNOLOGY
- Ulkoiset koot: 2,9x1,6x1,2mm
- Virtalähteen jännite: 3V DC
- Virtalähteen jännite: 1,7...5,5V DC
- Anturi laji: moninapainen
- Kytkentätaajuus: 2,5kHz
- Tilattavissa yli 50 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €(Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista)Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | COTO TECHNOLOGY |
| Asennus | PCB |
| Kotelo | SOT23-3 |
| Virtalähteen jännite | 1,7...5,5V DC |
| Virtalähteen jännite | 3V DC |
| Ulkomitat | 2,9x1,6x1,2mm |
| Kytkentätaajuus | 2,5kHz |
| Käyttötila | magnetoresistiivinen |
| Anturi laji | moninapainen |
| Anturin tyyppi | magneettikentän |
| Toimintalämpötila | -40...85°C |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista