Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote




Valmistaja LUMEL Valaistus kyllä Näytön tyyppi LCD Type of automation module loggeri Virran lähde ulkoiset Virran lähde virtalähde 6V DC Asennus seinä- Setin sisältö tallennin Setin sisältö... Lue lisää
642,09 €(Sis.alv)
511,62 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: HT20-1100M0
- Paino: 0.35 kg
- Tiivistysluokka: IP20
- Asennus: seinä-
- Toimintalämpötila: 0...40°C
- Valmistaja: LUMEL
- Ulkoiset koot: 150x100x28mm
- Sovelletun näytön laji: LCD
- Sovelletun näytön laji: LCD 2x16 merkkiä
- Sovelletun näytön laji: taustavalaistu
- Valaistus: kyllä
- Virran lähde: ulkoiset
- Virran lähde: virtalähde 6V DC
- Lämpötilan mittausalue: -20...60°C
- Siirtoprotokolla: MODBUS TCP
- Siirtoprotokolla: HTTP
- Siirtoprotokolla: FTP
- Setin sisältö: virtalähde
- Setin sisältö: tallennin
- Tilattavissa 1 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 0,00 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | LUMEL |
| Valaistus | kyllä |
| Näytön tyyppi | LCD |
| Type of automation module | loggeri |
| Virran lähde | ulkoiset |
| Virran lähde | virtalähde 6V DC |
| Asennus | seinä- |
| Setin sisältö | tallennin |
| Setin sisältö | virtalähde |
| Lämpötilan mittausalue | -20...60°C |
| Toimintalämpötila | 0...40°C |
| Kosteuden mittausalue | 0...95% RH |
| Ulkomitat | 150x100x28mm |
| Näyttöparametrit | 2x16 merkkiä |
| Liitäntä | Ethernet |
| Siirtoprotokolla | FTP |
| Siirtoprotokolla | HTTP |
| Siirtoprotokolla | Modbus TCP |
| Tiivistysluokka | IP20 |
| Valvottu koko | kosteus |
| Valvottu koko | lämpötila |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
0,00 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
0,00 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €