Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
LOGGERI - 100÷240VAC - PANEELIASENNETTAVA - ULK.KOOT: 96X48X90MM - NÄYTTÖ: LED
KN-2000W



Valmistaja AUTONICS Lämpötilan anturin laji B-termopari Lämpötilan anturin laji C-termopari Lämpötilan anturin laji E-termopari Lämpötilan anturin laji J-termopari Lämpötilan anturin laji... Lue lisää
185,52 €(Sis.alv)
147,83 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: KN-2000W
- Paino: 0.3 kg
- Asennus: paneelille
- Toimintalämpötila: -10...50°C
- Valmistaja: AUTONICS
- Ulkoiset koot: 96x48x90mm
- Asennusaukon koot: 92x46mm
- Virtalähteen jännite: 100...240V AC
- Sovelletun näytön laji: LED
- Lämpötilan anturin laji: K-termopari
- Lämpötilan anturin laji: S-termopari
- Lämpötilan anturin laji: J-termopari
- Lämpötilan anturin laji: R-termopari
- Lämpötilan anturin laji: B-termopari
- Lämpötilan anturin laji: E-termopari
- Lämpötilan anturin laji: N-termopari
- Lämpötilan anturin laji: T-termopari
- Lämpötilan anturin laji: RTD
- Lämpötilan anturin laji: C-termopari
- Lämpötilan anturin laji: U-termopari
- Lämpötilan anturin laji: L-termopari
- Tilattavissa 2 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 0,00 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | AUTONICS |
| Lämpötilan anturin laji | B-termopari |
| Lämpötilan anturin laji | C-termopari |
| Lämpötilan anturin laji | E-termopari |
| Lämpötilan anturin laji | J-termopari |
| Lämpötilan anturin laji | K-termopari |
| Lämpötilan anturin laji | L-termopari |
| Lämpötilan anturin laji | N-termopari |
| Lämpötilan anturin laji | RTD |
| Lämpötilan anturin laji | R-termopari |
| Lämpötilan anturin laji | S-termopari |
| Lämpötilan anturin laji | T-termopari |
| Lämpötilan anturin laji | U-termopari |
| Näytön tyyppi | LED |
| Type of automation module | loggeri |
| Ohjausmenetelmä | muovinäppäimistö |
| Asennus | paneelille |
| Toimintalämpötila | -10...50°C |
| Ulkomitat | 96x48x90mm |
| Asennusaukon koot | 92x46mm |
| Virtalähteen jännite | 100...240V AC |
| Tulo 1 laji | 0...20mA |
| Tulo 1 laji | 4...20mA |
| Tulo 1 laji | -1...10V |
| Tulo 1 laji | -50...50mV |
| Tulo 1 laji | -200...200mV |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
0,00 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
0,00 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €