
MIKROBEST
NESTEPINNAN VALVONTARELE - JOHTAVAN NESTEEN TASO - 230VAC - RELE
Tuotekoodi: WP-3M
91,17 €(Sis.alv)
72,64 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta



| Valmistaja | MIKROBEST |
| Toimintalämpötila | max. 80°C |
| Rungon materiaali | ruostumaton teräs |
| Ohjattujen lisävarusteiden tyyppi | tasosäätimen anturi |
| Elektrodin ulottavuudet | Ø20x85mm |
| Pituus | 10m |
| Yhteensopivat tuotteet | CPW-2M |
| Yhteensopivat tuotteet | CPW-2ZC |
| Yhteensopivat tuotteet | CPW-3M |
| Yhteensopivat tuotteet | CPW-3ZC |
| Yhteensopivat tuotteet | WP-1.4 |
| Yhteensopivat tuotteet | WP-1.5M |
| Yhteensopivat tuotteet | WP-2C |
| Yhteensopivat tuotteet | WP-3M |






