Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja GEBO Tuotantosarja G316 Yhteensopivuusnormi DIN EN 10226-1 Yhteensopivuusnormi ISO 7/1 Sovellus elintarviketeollisuus Ruuvikierre G 2 1/2" ulkoinen Liittimen versio hitsauspää Liittimen... Lue lisää
99,98 €(Sis.alv)
79,67 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: 6333-212
- Paino: 1.58 kg
- Liittimen tyyppi: kaksoisliitin
- Materiaali: ruostumaton teräs 1.4408
- Valmistaja: GEBO
- Ruuvikierre: G 2 1/2" ulkoinen
- Sovellus: elintarviketeollisuus
- Yhteensopivuus normin kanssa: DIN EN 10226-1
- Yhteensopivuus normin kanssa: ISO 7/1
- Tuotantosarja: G316
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
LIITIN: KAKSOISLIITIN - HITSAUSPÄÄ,LITTEÄ,TIIVISTEELLÄ - G316 6333-212
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | GEBO |
| Tuotantosarja | G316 |
| Yhteensopivuusnormi | DIN EN 10226-1 |
| Yhteensopivuusnormi | ISO 7/1 |
| Sovellus | elintarviketeollisuus |
| Ruuvikierre | G 2 1/2" ulkoinen |
| Liittimen versio | hitsauspää |
| Liittimen versio | litteä |
| Liittimen versio | tiivisteellä |
| Liittimen tyyppi | kaksoisliitin |
| Pneumaattinen liitin | 2 1/2" |
| Materiaali | ruostumaton teräs 1.4408 |
| Medium | vesi |
| Toimintapaine | max. 10,5bar |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista