Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja GEBO Liittimen tyyppi adapteri Liittimen versio reduktio Liittimen versio uros-naaras Toimintapaine max. 10,5bar Materiaali ruostumaton teräs 1.4408 Ruuvikierre G 1 1/2" sisäinen... Lue lisää
24,36 €(Sis.alv)
19,41 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: 6241-212112
- Paino: 0.32 kg
- Liittimen tyyppi: adapteri
- Materiaali: ruostumaton teräs 1.4408
- Valmistaja: GEBO
- Ruuvikierre: G 1 1/2" sisäinen
- Ruuvikierre: G 2 1/2" ulkoinen
- Yhteensopivuus normin kanssa: DIN EN 1254-4
- Yhteensopivuus normin kanssa: ISO 228
- Tuotantosarja: G316
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
LIITIN: ADAPTERI - UROS-NAARAS,PUNAINENUKTIO - MAX.10,5BAR - G316 6241-212112
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | GEBO |
| Liittimen tyyppi | adapteri |
| Liittimen versio | reduktio |
| Liittimen versio | uros-naaras |
| Toimintapaine | max. 10,5bar |
| Materiaali | ruostumaton teräs 1.4408 |
| Ruuvikierre | G 1 1/2" sisäinen |
| Ruuvikierre | G 2 1/2" ulkoinen |
| Tuotantosarja | G316 |
| Yhteensopivuusnormi | DIN EN 1254-4 |
| Yhteensopivuusnormi | ISO 228 |
| Medium | paineilma |
| Medium | vesi |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista