Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja GEBO Liittimen tyyppi adapteri Liittimen versio reduktio Liittimen versio uros-naaras Toimintapaine max. 10,5bar Materiaali ruostumaton teräs 1.4408 Ruuvikierre G 1 1/4" ulkoinen... Lue lisää
7,22 €(Sis.alv)
5,75 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: 6241-114100
- Paino: 0.1 kg
- Liittimen tyyppi: adapteri
- Materiaali: ruostumaton teräs 1.4408
- Valmistaja: GEBO
- Ruuvikierre: G 1" sisäinen
- Ruuvikierre: G 1 1/4" ulkoinen
- Yhteensopivuus normin kanssa: DIN EN 1254-4
- Yhteensopivuus normin kanssa: ISO 228
- Tuotantosarja: G316
- Tilattavissa 3 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €(Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista)Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | GEBO |
| Liittimen tyyppi | adapteri |
| Liittimen versio | reduktio |
| Liittimen versio | uros-naaras |
| Toimintapaine | max. 10,5bar |
| Materiaali | ruostumaton teräs 1.4408 |
| Ruuvikierre | G 1 1/4" ulkoinen |
| Ruuvikierre | G 1" sisäinen |
| Tuotantosarja | G316 |
| Yhteensopivuusnormi | DIN EN 1254-4 |
| Yhteensopivuusnormi | ISO 228 |
| Medium | paineilma |
| Medium | vesi |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista