Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja BLEBOX Toimintalämpötila -20...50°C Tiivistysluokka IP20 Käyttötila lähetin-vastaanotin Lisätoimitoja mahdollisuus ohjata soittokellon painikkeella Lisätoimitoja ohjaus... Lue lisää
80,24 €(Sis.alv)
63,93 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: WLIGHTBOX-V3
- Paino: 32.3 g
- Tiivistysluokka: IP20
- Liitin: ruuviliittimet
- Taajuus: 2,4GHz
- Asennus: kytkentärasiassa
- Asennus: kotelossa
- Toimintalämpötila: -20...50°C
- Valmistaja: BLEBOX
- Sovellus: älykäs talo
- Sovellus: rakennusautomatiikka
- Sovellus: henkilökohtainen tietokone
- Huippuvirta: 15A
- Päällystemateriaali: polyuretaani
- Virtalähteen jännite: 12...24V DC
- Koot: 43x37x22mm
- Tehonkulutus: 1W
- Siirtoprotokolla: µWiFi
- Lisätoimitoja: ohjaus matkapuhelimen avulla
- Lisätoimitoja: mahdollisuus ohjata soittokellon painikkeella
- Kanavien luku: 5
- Tilattavissa 5 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | BLEBOX |
| Toimintalämpötila | -20...50°C |
| Tiivistysluokka | IP20 |
| Käyttötila | lähetin-vastaanotin |
| Lisätoimitoja | mahdollisuus ohjata soittokellon painikkeella |
| Lisätoimitoja | ohjaus matkapuhelimen avulla |
| Liitin | ruuviliittimet |
| Asennus | kotelossa |
| Asennus | kytkentärasiassa |
| ohjaus | langattomat |
| Type of automation module | LED ohjain |
| Päällystemateriaali | polyuretaani |
| Kauppanimi | Smart Home |
| Siirtoprotokolla | µWiFi |
| Koot | 43x37x22mm |
| Kanavien luku | 5 |
| Tehonkulutus | 1W |
| Huippuvirta | 15A |
| Virtalähteen jännite | 12...24V DC |
| Kuormateho | 360W |
| Sovellus | älykäs talo |
| Sovellus | henkilökohtainen tietokone |
| Sovellus | rakennusautomatiikka |
| Taajuus | 2,4GHz |
| Käyttötarkoitus - sarja/valmistaja | Android |
| Käyttötarkoitus - sarja/valmistaja | iPad |
| Käyttötarkoitus - sarja/valmistaja | iPad mini |
| Käyttötarkoitus - sarja/valmistaja | iPhone |
| Käyttötarkoitus - sarja/valmistaja | Windows Phone |
| Ohjelmisto | erikoistettu mobiilisovellus |
| Ohjelmisto | wBox |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €