
igus
KAAPELI: ANTUREITA/AUTOMATIIKKAA VARTEN - M8 - PIN: 4 - KULMA
CF.INI-P4-M8-BW-10
Tuotekoodi: MAT9043735
77,56 €(Sis.alv)
61,80 €(alv 0%)
Tilattavissa 5 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | Sensopart |
| Anturin tyyppi | laser |
| Ulottuvuus | 2...60mm |
| Käyttötila | heijastava |
| Tiivistysluokka | IP67 |
| Anturien ominaisuudet | punainen laser 655nm |
| Anturien ominaisuudet | taustavaimennus |
| Toimintalämpötila | -20...50°C |
| Tuotantosarja | FT10RLH |
| Liitin | johdot |
| Liitin | M8 |
| Asennus | M3 x2 |
| Lähdön konfiguraatio | NPN |
| Lisätoimitoja | Teach-in |
| Ulkomitat | 8x14,6x21,1mm |
| Max. toimintavirta | 50mA |
| Ulostulojen pituus | 0,2m |
| Napojen lukumäärä | 4 |
| Virtalähteen jännite | 10...30V DC |
| Maksimikytkentätaajuus | 1kHz |
| Rungon materiaali | polyuretaani |
| Tärkeä tieto | Caution! Laser radiation! Follow safety guidelines. Do not look directly into the laser light source. |
| Anturin käyttötapa | DARK-ON |
| Anturin käyttötapa | LIGHT-ON |



























































