Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja ZAMEL Tiivistysluokka IP20 Tuotantosarja EXTA FREE Toimintalämpötila -10...55°C Moduulin tyyppi langattoman ohjauksen sarja ohjaus langattomat Paristo/ akku paristo CR2032 3V x1 Taajuus... Lue lisää
126,43 €(Sis.alv)
100,74 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: RZB-03
- Paino: 0.12 kg
- Tiivistysluokka: IP20
- Taajuus: 868,32MHz
- Toimintalämpötila: -10...55°C
- Valmistaja: ZAMEL
- Tuotantosarja: EXTA FREE
- Moduulin tyyppi: langattoman ohjauksen sarja
- Setin sisältö: RNK02
- Setin sisältö: SRP02
- Tilattavissa 3 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | ZAMEL |
| Tiivistysluokka | IP20 |
| Tuotantosarja | EXTA FREE |
| Toimintalämpötila | -10...55°C |
| Moduulin tyyppi | langattoman ohjauksen sarja |
| ohjaus | langattomat |
| Paristo/ akku | paristo CR2032 3V x1 |
| Taajuus | 868,32MHz |
| Setin sisältö | RNK02 |
| Setin sisältö | SRP02 |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €