Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
LANGATON VERKKOKYTKIN - WIFI - RASIA-ASENNUS - 85÷265VAC - IP20 - FOX - 2,4GHZ
WI-R1S1P-P



Valmistaja F&F Type of automation module langaton verkkokytkin Siirtoprotokolla WIFI Asennus tölkki Virtalähteen jännite 85...265V AC Tiivistysluokka IP20 Tuotantosarja FOX Koot 48x43x20mm Taajuus... Lue lisää
88,66 €(Sis.alv)
70,65 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: WI-R1S1P-P
- Paino: 60.4 g
- Tiivistysluokka: IP20
- Liitin: ruuviliittimet
- Taajuus: 2,4GHz
- Asennus: rasia-asennus
- Valmistaja: F&F
- Tuotantosarja: FOX
- Virtalähteen jännite: 85...265V AC
- Koot: 48x43x20mm
- Tehonkulutus: 2W
- Lähtöjen lukumäärä: 1
- Lähtö: rele
- Siirtoprotokolla: WIFI
- Lisätoimitoja: lämpösuoja
- Lisätoimitoja: mahdollisuus ohjata soittokellon painikkeella
- Kanavien luku: 1
- Tilattavissa 1 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | F&F |
| Type of automation module | langaton verkkokytkin |
| Siirtoprotokolla | WIFI |
| Asennus | tölkki |
| Virtalähteen jännite | 85...265V AC |
| Tiivistysluokka | IP20 |
| Tuotantosarja | FOX |
| Koot | 48x43x20mm |
| Taajuus | 2,4GHz |
| Tehonkulutus | 2W |
| Kanavien luku | 1 |
| Liitin | ruuviliittimet |
| Ohjausjännite | 85...265V AC |
| Ohjelmisto | erikoistettu mobiilisovellus |
| Ohjelmisto | FOX |
| Lähtö | rele |
| Lähtöjen lukumäärä | 1 |
| Maks. kosketinten virta | 10A |
| Lisätoimitoja | lämpösuoja |
| Lisätoimitoja | mahdollisuus ohjata soittokellon painikkeella |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €