Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja MOES Toimintalämpötila 0...45°C Type of automation module langaton termostaatti ohjaus langattomat Näytön tyyppi LCD Asennus rappauksen päälle Kotelon väri valkoinen... Lue lisää
73,07 €(Sis.alv)
58,22 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: WHT-006-GBLW
- Paino: 0.3 kg
- Tiivistysluokka: IP20
- Kotelon väri: valkoinen
- Kotelon materiaali: ABS
- Kotelon materiaali: polykarbonaatti
- Asennus: rappauksen päälle
- Toimintalämpötila: 0...45°C
- Valmistaja: MOES
- Sovellus: sähkölämmitys
- Huippuvirta: 16A
- Virtalähteen jännite: 95...240V AC
- Sovelletun näytön laji: LCD
- Koot: 86x86x13,3mm
- Siirtoprotokolla: WIFI
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
LANGATON TERMOSTAATTI - WIFI - RAPPAUKSEN PÄÄLLE - 95÷240VAC - IP20 WHT-006-GBLW
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | MOES |
| Toimintalämpötila | 0...45°C |
| Type of automation module | langaton termostaatti |
| ohjaus | langattomat |
| Näytön tyyppi | LCD |
| Asennus | rappauksen päälle |
| Kotelon väri | valkoinen |
| Siirtoprotokolla | WIFI |
| Koot | 86x86x13,3mm |
| Huippuvirta | 16A |
| Lämpötilasäätöalue | 5...35°C |
| Asetuksen arvoalue | 5...35°C |
| Virtalähteen jännite | 95...240V AC |
| Kotelon materiaali | ABS |
| Kotelon materiaali | polykarbonaatti |
| Sovellus | sähkölämmitys |
| Ohjelmisto | Moes |
| Ohjelmisto | SMART Life |
| Ohjelmisto | Tuya SMART |
| Tiivistysluokka | IP20 |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista