
ZAMEL
JÄLLEENLÄHETIN - 230VAC - IP20 - EXTA FREE - -10÷55°C - 868,32MHZ
RTN-01
Tuotekoodi: RTN-01
109,54 €(Sis.alv)
87,28 €(alv 0%)
Tilattavissa 2 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | ZAMEL |
| Asennus | DIN-kiskolle |
| Tuotantosarja | EXTA FREE |
| Toimintalämpötila | -10...55°C |
| Koot | 90x35x66mm |
| Kanavien luku | 127 |
| Nimellisjännite | 230V AC |
| Ulottuvuus | 350m |
| Sovellus | älykäs talo |
| Taajuus | 868,32MHz |
| Yhteensopivat tuotteet | EFC-02 |
| Yhteensopivat tuotteet | RDP-11 |
| Yhteensopivat tuotteet | RDP-01 |
| Yhteensopivat tuotteet | RDP-02 |
| Yhteensopivat tuotteet | ROM-10 |
| Yhteensopivat tuotteet | ROM-01 |
| Yhteensopivat tuotteet | ROP-01 |
| Yhteensopivat tuotteet | ROP-02 |
| Yhteensopivat tuotteet | ROP-05 |
| Yhteensopivat tuotteet | ROP-06 |
| Yhteensopivat tuotteet | RTN-01 |
| Yhteensopivat tuotteet | RWG-01 |
| Yhteensopivat tuotteet | RWL-01 |
| Yhteensopivat tuotteet | RWS-311C |
| Yhteensopivat tuotteet | RWS-311D |
| Yhteensopivat tuotteet | RWS-311J |
| Yhteensopivat tuotteet | SRP-02 |
| Yhteensopivat tuotteet | SRP-03 |
| Tiivistysluokka | IP20 |
| Type of automation module | langaton lähetin |
| ohjaus | langattomat |
| Kauppanimi | Smart Home |




















