
ZAMEL
SÄLEKAIHTIMIEN OHJAIN - DIN-KISKOLLE - 230VAC - IP20 - EXTA LIFE
SRM-22
Tuotekoodi: SRM-22
94,63 €(Sis.alv)
75,40 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta



| Valmistaja | ZAMEL |
| Asennus | tölkki |
| Tuotantosarja | EXTA LIFE |
| Toimintalämpötila | -10...55°C |
| Koot | 47,5x47,5x20mm |
| Nimellisjännite | 230V AC |
| Kanavien luku | 4 |
| Ulottuvuus | 350m |
| Taajuus | 868,5MHz |
| Lisätoimitoja | toimintamoodin tila: LED |
| Ohjelmisto | erikoistettu mobiilisovellus |
| Ohjelmisto | EXTA LIFE |
| Tiivistysluokka | IP20 |
| Type of automation module | langaton lähetin |
| ohjaus | langattomat |
