Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote




Valmistaja RABBIT Siirtoprotokolla DALI Tiivistysluokka IP20 Toimintalämpötila -40...70°C Koot 142x69x25mm Kapasiteetti 1,2Ah Virtalähteen jännite 9V DC Type of automation module lampputesteri... Lue lisää
183,93 €(Sis.alv)
146,56 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: RABBIT-DALITEST
- Paino: 0.31 kg
- Tiivistysluokka: IP20
- Toimintalämpötila: -40...70°C
- Valmistaja: RABBIT
- Virtalähteen jännite: 9V DC
- Koot: 142x69x25mm
- Siirtoprotokolla: DALI
- Tilattavissa 2 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 0,00 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | RABBIT |
| Siirtoprotokolla | DALI |
| Tiivistysluokka | IP20 |
| Toimintalämpötila | -40...70°C |
| Koot | 142x69x25mm |
| Kapasiteetti | 1,2Ah |
| Virtalähteen jännite | 9V DC |
| Type of automation module | lampputesteri |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
0,00 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
0,00 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €