Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
LÄMPÖTILAVALVONTARELE - LÄMPÖTILA - 24VAC,230VAC - 24VDC - MMR - SPST
MMR17-RTA-M230-108



Valmistaja DOBRY CZAS Asennus DIN-kiskolle Tiivistysluokka IP20 Valvottu koko lämpötila Type of automation module lämpötilavalvontarele Tuotantosarja MMR Lähdöt ruuvipuristimet Lähtö 1 laji... Lue lisää
66,46 €(Sis.alv)
52,95 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: MMR17-RTA-M230-108
- Paino: 58.7 g
- Tiivistysluokka: IP20
- Asennus: DIN
- Asennus: DIN-kiskolle
- Toimintalämpötila: -20...45°C
- Valmistaja: DOBRY CZAS
- Lähdöt: ruuvipuristimet
- Tuotantosarja: MMR
- Virtalähteen jännite: 24V AC
- Virtalähteen jännite: 24V DC
- Virtalähteen jännite: 230V AC
- Virran lähde: testatusta verkosta
- Lisätoimitoja: toimintamoodin tila: LED
- Tilattavissa yli 50 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | DOBRY CZAS |
| Asennus | DIN-kiskolle |
| Tiivistysluokka | IP20 |
| Valvottu koko | lämpötila |
| Type of automation module | lämpötilavalvontarele |
| Tuotantosarja | MMR |
| Lähdöt | ruuvipuristimet |
| Lähtö 1 laji | SPST |
| Lisätoimitoja | toimintamoodin tila: LED |
| Toimintalämpötila | -20...45°C |
| Virtalähteen jännite | 24V AC |
| Virtalähteen jännite | 24V DC |
| Virtalähteen jännite | 230V AC |
| Tulon 1 sähköiset parametrit | 24V DC / 8A |
| Tulon 1 sähköiset parametrit | 250V AC / 8A |
| Virran lähde | testatusta verkosta |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €