- Anturit ja muuntimet
- Teollisuus anturikaapelit
- Teollisuus enkooderit
- Teollisuus induktiiviset anturit
- Teollisuus kaasuanturit
- Teollisuus kallistusanturit
- Teollisuus kosteusanturit
- Teollisuus lämpötila-anturit & muuntimet
- Teollisuus magneetit
- Teollisuus magneettikenttäanturit
- Teollisuus mittamuuntimet ja erottimet
- Teollisuus mittausanturit
- Teollisuus nestetasoanturit
- Teollisuus optiset anturit
- Voima-anturit
- Teollisuus paineanturit ja muuntimet
- Teollisuus termostaatit
- Teollisuus tilavuusanturit
- Toslink lähettimet ja vastaanottimet
- Teollisuus ultraäänianturit
- Teollisuus valokuituanturit
- Teollisuus virtausanturit
- Säätö ja ohjaus
- Sähkömoottorit
- Sähkömagneetit
- Alipainetuotteet
- Pneumatiikka
- Liittimet ja kannat
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja CYNTEC CO LTD Resistanssi 500ohm Toimintalämpötila -50...500°C Ulkomitat 2x3x1mm Ulostulojen pituus 10mm Lämpötilakerroin 3850ppm/°C Toleranssi C-luokka 0,24 % Anturin tyyppi... Lue lisää
17,19 €(Sis.alv)
13,70 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: PT106055
- Resistanssi: 500ohm
- Anturin tyyppi: lämpötilat
- Toimintalämpötila: -50...500°C
- Toleranssi: C-luokka 0,24 %
- Valmistaja: CYNTEC CO LTD
- Ulkoiset koot: 2x3x1mm
- Lämpötilakerroin: 3850ppm/°C
- Lämpötilan anturin laji: Pt500
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
LÄMPÖTILA-ANTURI - PT500 - 500OHM - C-LUOKKA 0,24 % - 3850PPM/°C SA50100585
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | CYNTEC CO LTD |
| Resistanssi | 500ohm |
| Toimintalämpötila | -50...500°C |
| Ulkomitat | 2x3x1mm |
| Ulostulojen pituus | 10mm |
| Lämpötilakerroin | 3850ppm/°C |
| Toleranssi | C-luokka 0,24 % |
| Anturin tyyppi | lämpötilat |
| Lämpötilan anturin laji | Pt500 |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista