
APAR
AUTOMAATIOSÄÄDINMODULI - LÄMPÖTILA - -1999÷9999 - SPDT - AR650
AR650/P/P/P/WA
Tuotekoodi: AR650PPPWA
359,14 €(Sis.alv)
286,16 €(alv 0%)
Tilattavissa 5 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | ALF-SENSOR |
| Toimintalämpötila | -50...400°C |
| Anturin tyyppi | lämpötilat |
| Ulkomitat | Ø8x100mm |
| Lähdöt | johdot, x2 |
| Ulostulojen pituus | 1m |
| Resistanssi | 1kohm |
| Toleranssi | B-luokka |
| Lämpötilan anturin laji | Pt1000 |



































