- Anturit ja muuntimet
- Teollisuus anturikaapelit
- Teollisuus enkooderit
- Teollisuus induktiiviset anturit
- Teollisuus kaasuanturit
- Teollisuus kallistusanturit
- Teollisuus kosteusanturit
- Teollisuus lämpötila-anturit & muuntimet
- Teollisuus magneetit
- Teollisuus magneettikenttäanturit
- Teollisuus mittamuuntimet ja erottimet
- Teollisuus mittausanturit
- Teollisuus nestetasoanturit
- Teollisuus optiset anturit
- Voima-anturit
- Teollisuus paineanturit ja muuntimet
- Teollisuus termostaatit
- Teollisuus tilavuusanturit
- Toslink lähettimet ja vastaanottimet
- Teollisuus ultraäänianturit
- Teollisuus valokuituanturit
- Teollisuus virtausanturit
- Säätö ja ohjaus
- Sähkömoottorit
- Sähkömagneetit
- Alipainetuotteet
- Pneumatiikka
- Liittimet ja kannat
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
KYTKENTÄKESKUS - PIN: 5 - M12 NAARAS - PISTORASIA - 4A - IP67 - IN: 16
BNI IOL-302-002-K006
Uusi

Valmistaja BALLUFF Liitin pistorasia Tiivistysluokka IP67 Anturien lisävarusteiden tyyppi kytkentäkeskus Toimintalämpötila -20...70°C Max. toimintavirta 4A Napojen lukumäärä 5 Tulojen... Lue lisää
273,67 €(Sis.alv)
218,06 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: BNI007Z
- Paino: 0.23 kg
- Tiivistysluokka: IP67
- Liitin: pistorasia
- Toimintalämpötila: -20...70°C
- Valmistaja: BALLUFF
- Toimintajännite: 18...30,2V DC
- Kaapelin/liittimen rakenne: M12 naaras
- Napojen lukumäärä: 5
- Max. toimintavirta: 4A
- Anturien lisävarusteiden tyyppi: kytkentäkeskus
- Lähtöjen lukumäärä: 16
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
KYTKENTÄKESKUS - PIN: 5 - M12 NAARAS - PISTORASIA - 4A - IP67 - IN: 16 BNI IOL-302-002-K006
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | BALLUFF |
| Liitin | pistorasia |
| Tiivistysluokka | IP67 |
| Anturien lisävarusteiden tyyppi | kytkentäkeskus |
| Toimintalämpötila | -20...70°C |
| Max. toimintavirta | 4A |
| Napojen lukumäärä | 5 |
| Tulojen lukumäärä | 16 |
| Lähtöjen lukumäärä | 16 |
| Toimintajännite | 18...30,2V DC |
| Kaapelin/liittimen rakenne | M12 naaras |
| Liitäntä | IO-Link |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista