Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
KOSKETUSPANEELI - PANEELIASENNETTAVA,SEINÄ-VESA 100 - OMNI - 12,1"
OMNI-315OPDHTT-KIT-A1-1010

Valmistaja AAEON Type of automation module kosketuspaneeli Asennus paneelille Asennus seinä- Asennus VESA 100 Tuotantosarja OMNI Koot 369x314x58mm Kehityspakettien ja ohjelmointilaitteiden... Lue lisää
941,62 €(Sis.alv)
750,29 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: OMNI315OPDHTTKITA1
- Paino: 0.25 kg
- Tiivistysluokka: IP65 etupuolelta
- Asennus: seinä-
- Asennus: VESA 100
- Asennus: paneelille
- Toimintalämpötila: -10...55°C
- Valmistaja: AAEON
- Tuotantosarja: OMNI
- Koot: 369x314x58mm
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
KOSKETUSPANEELI - PANEELIASENNETTAVA,SEINÄ-VESA 100 - OMNI - 12,1" OMNI-315OPDHTT-KIT-A1-1010
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | AAEON |
| Type of automation module | kosketuspaneeli |
| Asennus | paneelille |
| Asennus | seinä- |
| Asennus | VESA 100 |
| Tuotantosarja | OMNI |
| Koot | 369x314x58mm |
| Kehityspakettien ja ohjelmointilaitteiden ominaisuudet | without HDD/SSD |
| Kehityspakettien ja ohjelmointilaitteiden ominaisuudet | without RAM memory |
| Toimintalämpötila | -10...55°C |
| Tiivistysluokka | IP65 etupuolelta |
| Näytön vinoviiva | 12,1" |
| Näytön erottelukyky | 1024x768 |
| Kosketuspaneeli | vastus- |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
