Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
KOSKETUSPANEELI - LVDS,USB - OMNI - IP65 ETUPUOLELTA - 15,6"
OMNI-215DHTT-KIT-A1-1012

Valmistaja AAEON Teollisuusmoduulin tyyppi kosketuspaneeli Tuotantosarja OMNI Tiivistysluokka IP65 etupuolelta Näytön vinoviiva 15,6" Koot 420x264x29mm Näytön erottelukyky 1366x768... Lue lisää
1102,24 €(Sis.alv)
878,28 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: OMNI215DHTTKITA110
- Paino: 0.25 kg
- Tiivistysluokka: IP65 etupuolelta
- Toimintalämpötila: -20...55°C
- Valmistaja: AAEON
- Massa: 5kg
- Tuotantosarja: OMNI
- Koot: 420x264x29mm
- Liittimen laji: USB
- Liittimen laji: LVDS
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
KOSKETUSPANEELI - LVDS,USB - OMNI - IP65 ETUPUOLELTA - 15,6" OMNI-215DHTT-KIT-A1-1012
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | AAEON |
| Teollisuusmoduulin tyyppi | kosketuspaneeli |
| Tuotantosarja | OMNI |
| Tiivistysluokka | IP65 etupuolelta |
| Näytön vinoviiva | 15,6" |
| Koot | 420x264x29mm |
| Näytön erottelukyky | 1366x768 |
| Kehityspakettien ja ohjelmointilaitteiden ominaisuudet | without HDD/SSD |
| Kehityspakettien ja ohjelmointilaitteiden ominaisuudet | without RAM memory |
| Toimintalämpötila | -20...55°C |
| Kosketuspaneeli | vastus- |
| Liittimen laji | LVDS |
| Liittimen laji | USB |
| Käytettävä käyttöjärjestelmä | Linux kernel 2.6.3 |
| Käytettävä käyttöjärjestelmä | Windows® 8.1 |
| Käytettävä käyttöjärjestelmä | Windows® 10 |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
