Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
KOSKETUSPANEELI - 9÷30VDC - PANEELIASENNETTAVA,VESA 100 - OMNI - 0BRAM - 10,4"
OMNI-3105HTT-BT-A4-1012

Valmistaja AAEON Teollisuusmoduulin tyyppi kosketuspaneeli Asennus paneelille Asennus VESA 100 Tuotantosarja OMNI Tiivistysluokka IP65 etupuolelta Näytön vinoviiva 10,4" Koot 280x239,3x59,1mm... Lue lisää
2041,57 €(Sis.alv)
1626,75 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: OMNI3105HTTBTA4101
- Paino: 0.25 kg
- Tiivistysluokka: IP65 etupuolelta
- Asennus: VESA 100
- Asennus: paneelille
- Toimintalämpötila: -10...60°C
- Valmistaja: AAEON
- Massa: 3.6kg
- Tuotantosarja: OMNI
- Virtalähteen jännite: 9...30V DC
- Koot: 280x239,3x59,1mm
- Liittimen laji: HDMI
- Liittimen laji: USB 3.2 Gen 1 x1
- Liittimen laji: USB 2.0 x3
- Liittimen laji: RJ45 x2
- Liittimen laji: VGA
- Liittimen laji: CFast
- Liittimen laji: SATA 2.5"
- Liittimen laji: mPCIe (full-size) x2
- Liittimen laji: SMA
- Liittimen laji: RS232/RS422/RS485
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
KOSKETUSPANEELI - 9÷30VDC - PANEELIASENNETTAVA,VESA 100 - OMNI - 0BRAM - 10,4" OMNI-3105HTT-BT-A4-1012
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | AAEON |
| Teollisuusmoduulin tyyppi | kosketuspaneeli |
| Asennus | paneelille |
| Asennus | VESA 100 |
| Tuotantosarja | OMNI |
| Tiivistysluokka | IP65 etupuolelta |
| Näytön vinoviiva | 10,4" |
| Koot | 280x239,3x59,1mm |
| Näytön erottelukyky | 800x600 |
| Kehityspakettien ja ohjelmointilaitteiden ominaisuudet | without HDD/SSD |
| Kehityspakettien ja ohjelmointilaitteiden ominaisuudet | without RAM memory |
| Toimintalämpötila | -10...60°C |
| Kosketuspaneeli | kapasiteetti |
| RAM-muistin maksimaalinen kapasiteetti | 4GB |
| Liittimen laji | CFast™ |
| Liittimen laji | HDMI |
| Liittimen laji | mPCIe (full-size) x2 |
| Liittimen laji | RJ45 x2 |
| Liittimen laji | RS232/RS422/RS485 |
| Liittimen laji | SATA 2.5" |
| Liittimen laji | SMA |
| Liittimen laji | USB 2.0 x3 |
| Liittimen laji | USB 3.2 Gen 1 x1 |
| Liittimen laji | VGA |
| Muistin laji | DDR3L SODIMM 1333MHz 204pin |
| Prosessori | Intel® Celeron® N2807 |
| Käytettävä käyttöjärjestelmä | Linux kernel 2.6.3 |
| Käytettävä käyttöjärjestelmä | Windows® 7 |
| Käytettävä käyttöjärjestelmä | Windows® 8 |
| Käytettävä käyttöjärjestelmä | Windows® 10 |
| Muisti | 0B RAM |
| Virtalähteen jännite | 9...30V DC |
| Liitäntä | 10/100/1000 Base-TX x2 |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
