Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
KOSKETUSPANEELI - 12÷30VDC - PANEELIASENNETTAVA,VESA 100 - OMNI - 12,1"
OMNI-312MHTT-A2-1010

Valmistaja AAEON Teollisuusmoduulin tyyppi kosketuspaneeli Asennus paneelille Asennus VESA 100 Tuotantosarja OMNI Tiivistysluokka IP65 etupuolelta Näytön vinoviiva 12,1" Koot 328,5x288x56mm Näytön... Lue lisää
1722,59 €(Sis.alv)
1372,58 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: OMNI312MHTTA21010
- Paino: 0.25 kg
- Tiivistysluokka: IP65 etupuolelta
- Asennus: VESA 100
- Asennus: paneelille
- Toimintalämpötila: -10...55°C
- Valmistaja: AAEON
- Massa: 3.5kg
- Tuotantosarja: OMNI
- Virtalähteen jännite: 12...30V DC
- Koot: 328,5x288x56mm
- Liittimen laji: USB
- Liittimen laji: HDMI
- Liittimen laji: VGA
- Liittimen laji: Line-in
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
KOSKETUSPANEELI - 12÷30VDC - PANEELIASENNETTAVA,VESA 100 - OMNI - 12,1" OMNI-312MHTT-A2-1010
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | AAEON |
| Teollisuusmoduulin tyyppi | kosketuspaneeli |
| Asennus | paneelille |
| Asennus | VESA 100 |
| Tuotantosarja | OMNI |
| Tiivistysluokka | IP65 etupuolelta |
| Näytön vinoviiva | 12,1" |
| Koot | 328,5x288x56mm |
| Näytön erottelukyky | 1024x768 |
| Kehityspakettien ja ohjelmointilaitteiden ominaisuudet | without HDD/SSD |
| Kehityspakettien ja ohjelmointilaitteiden ominaisuudet | without RAM memory |
| Toimintalämpötila | -10...55°C |
| Kosketuspaneeli | kapasiteetti |
| Liittimen laji | HDMI |
| Liittimen laji | Line-in |
| Liittimen laji | USB |
| Liittimen laji | VGA |
| Käytettävä käyttöjärjestelmä | Linux Ubuntu 16.04 |
| Käytettävä käyttöjärjestelmä | Windows® 7 |
| Käytettävä käyttöjärjestelmä | Windows® 8 |
| Käytettävä käyttöjärjestelmä | Windows® 10 |
| Virtalähteen jännite | 12...30V DC |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
