Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
KOSKETUSPANEELI - 12÷30VDC - OMNI PANEL MODULES - OMNI - -10÷55°C
OMNI-ADB-KIT-A1-1010

Valmistaja AAEON Type of automation module kosketuspaneeli Virtalähteen jännite 12...30V DC Asennus OMNI Panel Modules Liittimen laji HDMI Liittimen laji Line-in Liittimen laji USB A Liittimen laji... Lue lisää
409,14 €(Sis.alv)
326,01 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: OMNIADBKITA11010
- Paino: 0.25 kg
- Asennus: OMNI Panel Modules
- Toimintalämpötila: -10...55°C
- Valmistaja: AAEON
- Massa: 1.2kg
- Tuotantosarja: OMNI
- Virtalähteen jännite: 12...30V DC
- Koot: 182,6x161,5x33,6mm
- Liittimen laji: USB A
- Liittimen laji: HDMI
- Liittimen laji: VGA
- Liittimen laji: Line-in
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
KOSKETUSPANEELI - 12÷30VDC - OMNI PANEL MODULES - OMNI - -10÷55°C OMNI-ADB-KIT-A1-1010
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | AAEON |
| Type of automation module | kosketuspaneeli |
| Virtalähteen jännite | 12...30V DC |
| Asennus | OMNI Panel Modules |
| Liittimen laji | HDMI |
| Liittimen laji | Line-in |
| Liittimen laji | USB A |
| Liittimen laji | VGA |
| Tuotantosarja | OMNI |
| Koot | 182,6x161,5x33,6mm |
| Käytettävä käyttöjärjestelmä | Linux Ubuntu 16.04 |
| Käytettävä käyttöjärjestelmä | Windows® 7 |
| Käytettävä käyttöjärjestelmä | Windows® 8 |
| Käytettävä käyttöjärjestelmä | Windows® 10 |
| Kehityspakettien ja ohjelmointilaitteiden ominaisuudet | without HDD/SSD |
| Kehityspakettien ja ohjelmointilaitteiden ominaisuudet | without RAM memory |
| Toimintalämpötila | -10...55°C |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
