- Anturit ja muuntimet
- Teollisuus anturikaapelit
- Teollisuus enkooderit
- Teollisuus induktiiviset anturit
- Teollisuus kaasuanturit
- Teollisuus kallistusanturit
- Teollisuus kosteusanturit
- Teollisuus lämpötila-anturit & muuntimet
- Teollisuus magneetit
- Teollisuus magneettikenttäanturit
- Teollisuus mittamuuntimet ja erottimet
- Teollisuus mittausanturit
- Teollisuus nestetasoanturit
- Teollisuus optiset anturit
- Voima-anturit
- Teollisuus paineanturit ja muuntimet
- Teollisuus termostaatit
- Teollisuus tilavuusanturit
- Toslink lähettimet ja vastaanottimet
- Teollisuus ultraäänianturit
- Teollisuus valokuituanturit
- Teollisuus virtausanturit
- Säätö ja ohjaus
- Sähkömoottorit
- Sähkömagneetit
- Alipainetuotteet
- Pneumatiikka
- Liittimet ja kannat
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja ELT SENSOR Toimintalämpötila -10...60°C Ulkomitat 13,1x33x33mm Mittaustarkkuus 3% Toimintajännite 3,1...3,6V ympäristön maksimikosteus 99% Mittausalue 0...10000ppm (CO2) Anturien... Lue lisää
224,11 €(Sis.alv)
178,57 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: S-300G-3V
- Paino: 11.4 g
- Anturin tyyppi: kaasu
- Mittausalue: 0...10000ppm (CO2)
- Anturien ominaisuudet: ei-dispersiivisen infrapuna-anturin teknologia (NDIR)
- Anturien ominaisuudet: suojapinnoite
- Toimintalämpötila: -10...60°C
- Valmistaja: ELT SENSOR
- Toimintajännite: 3,1...3,6V
- Ulkoiset koot: 13,1x33x33mm
- ympäristön maksimikosteus: 99%
- Tilattavissa 11 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 0,00 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | ELT SENSOR |
| Toimintalämpötila | -10...60°C |
| Ulkomitat | 13,1x33x33mm |
| Mittaustarkkuus | 3% |
| Toimintajännite | 3,1...3,6V |
| ympäristön maksimikosteus | 99% |
| Mittausalue | 0...10000ppm (CO2) |
| Anturien ominaisuudet | ei-dispersiivisen infrapuna-anturin teknologia (NDIR) |
| Anturien ominaisuudet | suojapinnoite |
| Havaittu kaasu | hiilidioksidi (CO2) |
| Liitäntä | I2C |
| Liitäntä | PWM |
| Liitäntä | UART |
| Anturin tyyppi | kaasu |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
0,00 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
0,00 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €