
SICK
ANTURI: ULTRAÄÄNI - KULMA-MITTA-ALUE: 65÷350MM - PNP/NPN NO/NC
UM18-21212A212
Tuotekoodi: UM18-21212A212
860,50 €(Sis.alv)
685,66 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta



| Valmistaja | MURRELEKTRONIK |
| Yhdistyskaapelin tyyppi | antureita/automatiikkaa varten |
| Napojen lukumäärä | 5 |
| Kaapelin/liittimen rakenne | M12 naaras |
| Liittimen malli | suorat |
| Kaapelin pituus | 3m |
| Liitin | pistoke |
| Max. toimintajännite | 125V AC |
| Max. toimintajännite | 125V DC |
| Max. toimintavirta | 4A |
| Tuotantosarja | 7000 |
| Johdon eristemateriaali | PVC |
| Tiivistysluokka | IP65 |
| Tiivistysluokka | IP66K |
| Tiivistysluokka | IP67 |
| Eristeen väri | musta |
| Polarisaatio | A-koodi |
| Toimintalämpötila | -30...85°C |



























































