
OMRON
INDUKTIIVINEN ANTURI - OUT: PNP / NO - 0÷8MM - 10÷30VDC - M8 - IP67
E2E-X8MB1T8-M3
Tuotekoodi: E2E-X8MB1T8-M3
115,07 €(Sis.alv)
91,69 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta

Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | IPF ELECTRONIC |
| Yhdistyskaapelin tyyppi | antureita/automatiikkaa varten |
| Ruuvikierre | M8 |
| Napojen lukumäärä | 4 |
| Liittimen malli | kulmaiset |
| Kaapelin pituus | 10m |
| Liitin | pistoke |
| Max. toimintajännite | 30V DC |
| Max. toimintavirta | 4A |
| Tuotantosarja | VK |
| Eristyksen materiaali | elastomeeri termoplastinen TPE |
| Tiivistysluokka | IP67 |
| Johdon väri | harmaa |
| Liittimen laji | naaras |
| Toimintalämpötila | -40...105°C |




























































