- Anturit ja muuntimet
- Teollisuus anturikaapelit
- Teollisuus enkooderit
- Teollisuus induktiiviset anturit
- Teollisuus kaasuanturit
- Teollisuus kallistusanturit
- Teollisuus kosteusanturit
- Teollisuus lämpötila-anturit & muuntimet
- Teollisuus magneetit
- Teollisuus magneettikenttäanturit
- Teollisuus mittamuuntimet ja erottimet
- Teollisuus mittausanturit
- Teollisuus nestetasoanturit
- Teollisuus optiset anturit
- Voima-anturit
- Teollisuus paineanturit ja muuntimet
- Teollisuus termostaatit
- Teollisuus tilavuusanturit
- Toslink lähettimet ja vastaanottimet
- Teollisuus ultraäänianturit
- Teollisuus valokuituanturit
- Teollisuus virtausanturit
- Säätö ja ohjaus
- Sähkömoottorit
- Sähkömagneetit
- Alipainetuotteet
- Pneumatiikka
- Liittimet ja kannat
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
KAAPELI: ANTUREITA/AUTOMATIIKKAA VARTEN - M12 - PIN: 5 - 3M - 125VDC
7000-40141-6350300

Uusi


Valmistaja MURRELEKTRONIK Yhdistyskaapelin tyyppi antureita/automatiikkaa varten Napojen lukumäärä 5 Kaapelin/liittimen rakenne M12 naaras kulmaiset Kaapelin/liittimen rakenne M12 uros-, suora-... Lue lisää
47,74 €(Sis.alv)
38,04 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: 7000-40141-6350300
- Paino: 0.13 kg
- Tiivistysluokka: IP67
- Tiivistysluokka: IP65
- Tiivistysluokka: IP66K
- Johdon eristemateriaali: PUR
- Eristeen väri: musta
- Toimintalämpötila: -30...85°C
- Valmistaja: MURRELEKTRONIK
- Max. toimintajännite: 125V DC
- Max. toimintajännite: 125V AC
- Ruuvikierre: M12
- Kaapelin/liittimen rakenne: M12 naaras kulmaiset
- Kaapelin/liittimen rakenne: M12 uros-, suora-
- Tuotantosarja: 7000
- Napojen lukumäärä: 5
- Max. toimintavirta: 4A
- Kaapelin pituus: 3m
- Polarisaatio: A-koodi
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
KAAPELI: ANTUREITA/AUTOMATIIKKAA VARTEN - M12 - PIN: 5 - 3M - 125VDC 7000-40141-6350300
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | MURRELEKTRONIK |
| Yhdistyskaapelin tyyppi | antureita/automatiikkaa varten |
| Napojen lukumäärä | 5 |
| Kaapelin/liittimen rakenne | M12 naaras kulmaiset |
| Kaapelin/liittimen rakenne | M12 uros-, suora- |
| Kaapelin pituus | 3m |
| Max. toimintajännite | 125V AC |
| Max. toimintajännite | 125V DC |
| Max. toimintavirta | 4A |
| Johtimien lukumäärä | 5 |
| Johdon eristemateriaali | PUR |
| Tiivistysluokka | IP65 |
| Tiivistysluokka | IP66K |
| Tiivistysluokka | IP67 |
| Eristeen väri | musta |
| Polarisaatio | A-koodi |
| Toimintalämpötila | -30...85°C |
| Tuotantosarja | 7000 |
| Ruuvikierre | M12 |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista