- Anturit ja muuntimet
- Teollisuus anturikaapelit
- Teollisuus enkooderit
- Teollisuus induktiiviset anturit
- Teollisuus kaasuanturit
- Teollisuus kallistusanturit
- Teollisuus kosteusanturit
- Teollisuus lämpötila-anturit & muuntimet
- Teollisuus magneetit
- Teollisuus magneettikenttäanturit
- Teollisuus mittamuuntimet ja erottimet
- Teollisuus mittausanturit
- Teollisuus nestetasoanturit
- Teollisuus optiset anturit
- Voima-anturit
- Teollisuus paineanturit ja muuntimet
- Teollisuus termostaatit
- Teollisuus tilavuusanturit
- Toslink lähettimet ja vastaanottimet
- Teollisuus ultraäänianturit
- Teollisuus valokuituanturit
- Teollisuus virtausanturit
- Säätö ja ohjaus
- Sähkömoottorit
- Sähkömagneetit
- Alipainetuotteet
- Pneumatiikka
- Liittimet ja kannat
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
KAAPELI: ANTUREITA/AUTOMATIIKKAA VARTEN - 7/8” - PIN: 4 - 1M - PISTOKE
RSRK 401-839/1 M



Valmistaja LUMBERG AUTOMATION Yhdistyskaapelin tyyppi antureita/automatiikkaa varten Ruuvikierre 7/8” Napojen lukumäärä 4 Kaapelin pituus 1m Liitin pistoke Max. toimintajännite 600V AC Max.... Lue lisää
150,16 €(Sis.alv)
119,65 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: LUMBERG-12754
- Paino: 0.16 kg
- Tiivistysluokka: IP67
- Liitin: pistoke
- Eristeen väri: keltainen
- Toimintalämpötila: -30...90°C
- Valmistaja: LUMBERG AUTOMATION
- Max. toimintajännite: 600V AC
- Ruuvikierre: 7/8
- Eristyksen materiaali: TPE
- Kaapelin/liittimen rakenne: 7/8" suora urosliitin
- Kaapelin/liittimen rakenne: 7/8 naaras suora
- Napojen lukumäärä: 4
- Max. toimintavirta: 10A
- Kaapelin pituus: 1m
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
KAAPELI: ANTUREITA/AUTOMATIIKKAA VARTEN - 7/8” - PIN: 4 - 1M - PISTOKE RSRK 401-839/1 M
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | LUMBERG AUTOMATION |
| Yhdistyskaapelin tyyppi | antureita/automatiikkaa varten |
| Ruuvikierre | 7/8” |
| Napojen lukumäärä | 4 |
| Kaapelin pituus | 1m |
| Liitin | pistoke |
| Max. toimintajännite | 600V AC |
| Max. toimintavirta | 10A |
| Eristyksen materiaali | TPE |
| Tiivistysluokka | IP67 |
| Eristeen väri | keltainen |
| Kaapelin/liittimen rakenne | 7/8” naaras suora |
| Kaapelin/liittimen rakenne | 7/8" suora urosliitin |
| Toimintalämpötila | -30...90°C |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista