
EATON ELECTRIC
SUOJA
EMR6-PH22
Tuotekoodi: EMR6-PH22
12,53 €(Sis.alv)
9,98 €(alv 0%)
Tilattavissa 8 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | EATON ELECTRIC |
| Tiivistysluokka | IP20-liittimien puolelta |
| Tiivistysluokka | IP50 |
| Lähdöt | ruuvipuristimet |
| Ulkomitat | 22,5x85,6x103,7mm |
| Yhteensopivat tuotteet | EMR6-PH22 |
| Moduulin tyyppi | jännitteenvalvontarele |
| Valvottu koko | jännitteen nousu |
| Valvottu koko | liian matala jännite |
| Valvottu koko | vaiheiden sekvenssi |
| Valvottu koko | vaihekatko |
| koskettimen toiminnan viive | 0,1...30s |
| kolmivaiheinen jännite | 3 x 400V AC |
| Tuotantosarja | EMR6 |
| Asennus | DIN-kiskolle |
| Toimintalämpötila | -25...60°C |
| Virran lähde | testatusta verkosta |
