Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja DOBRY CZAS Asennus DIN-kiskolle Tiivistysluokka IP20 Valvottu koko jännite yksivaihejärjestelmässä Valvottu koko jännitteenlasku Valvottu koko jännitteen nousu Type of automation... Lue lisää
72,18 €(Sis.alv)
57,51 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: MMR17-V1A-M230-108
- Paino: 59.5 g
- Tiivistysluokka: IP20
- Asennus: DIN
- Asennus: DIN-kiskolle
- Toimintalämpötila: -20...55°C
- Valmistaja: DOBRY CZAS
- Lähdöt: ruuvipuristimet
- Tuotantosarja: MMR
- Virtalähteen jännite: 24V DC
- Virtalähteen jännite: 230V AC
- Virtalähteen jännite: 12V DC
- Virtalähteen jännite: 230V DC
- Virtalähteen jännite: 12/24V AC
- Virran lähde: testatusta verkosta
- Lisätoimitoja: toimintamoodin tila: LED
- Tilattavissa yli 50 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | DOBRY CZAS |
| Asennus | DIN-kiskolle |
| Tiivistysluokka | IP20 |
| Valvottu koko | jännite yksivaihejärjestelmässä |
| Valvottu koko | jännitteenlasku |
| Valvottu koko | jännitteen nousu |
| Type of automation module | jännitteenvalvontarele |
| Tuotantosarja | MMR |
| Lähdöt | ruuvipuristimet |
| Lähtö 1 laji | SPST |
| Lisätoimitoja | toimintamoodin tila: LED |
| Toimintalämpötila | -20...55°C |
| Virtalähteen jännite | 12V DC |
| Virtalähteen jännite | 12/24V AC |
| Virtalähteen jännite | 24V DC |
| Virtalähteen jännite | 230V AC |
| Virtalähteen jännite | 230V DC |
| Tulon 1 sähköiset parametrit | 24V DC / 8A |
| Tulon 1 sähköiset parametrit | 250V AC / 8A |
| Virran lähde | testatusta verkosta |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €