Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja OMRON Lähtö 1 laji transistori Virran lähde ulkoiset Toimintalämpötila -25...60°C Hallittu arvoalue 20...200V Hallittu arvoalue 30...300V Hallittu arvoalue 60...600V Ulkomitat... Lue lisää
180,22 €(Sis.alv)
143,60 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: K8DT-VW3TA
- Paino: 0.15 kg
- Tiivistysluokka: IP20
- Asennus: DIN
- Asennus: DIN-kiskolle
- Toimintalämpötila: -25...60°C
- Valmistaja: OMRON
- Lähdöt: ruuvipuristimet
- Ulkoiset koot: 17,5x90x90mm
- Virtalähteen jännite: 100...240V AC
- Virran lähde: ulkoiset
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
JÄNNITTEENVALVONTARELE - 100÷240VAC - DIN-KISKOLLE - TRANSISTORI K8DT-VW3TA
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | OMRON |
| Lähtö 1 laji | transistori |
| Virran lähde | ulkoiset |
| Toimintalämpötila | -25...60°C |
| Hallittu arvoalue | 20...200V |
| Hallittu arvoalue | 30...300V |
| Hallittu arvoalue | 60...600V |
| Ulkomitat | 17,5x90x90mm |
| koskettimen toiminnan viive | 0,1...30s |
| Virtalähteen jännite | 100...240V AC |
| Tulon 1 sähköiset parametrit | 24V DC / 50mA |
| Valvottu koko | AC/DC jännite |
| Valvottu koko | jännitteenlasku |
| Valvottu koko | jännitteen nousu |
| Asennus | DIN-kiskolle |
| Tiivistysluokka | IP20 |
| Type of automation module | jännitteenvalvontarele |
| Lähdöt | ruuvipuristimet |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista