Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
ISKUMOOTTORI - MÄNNÄN HALK: 25MM - MÄNNÄN ISKU: 100MM - 1÷16BAR



Valmistaja NORGREN HERION Rungon materiaali ruostumaton teräs Toimintalämpötila -20...80°C Ruuvikierre BSP 3/8" Koko E 95mm Pneumatiikan elementtien ominaisuus väline: paineilma, suodatettu... Lue lisää
519,15 €(Sis.alv)
413,67 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: RA8080M100
- Paino: 3.29 kg
- Toimintalämpötila: -20...80°C
- Valmistaja: NORGREN HERION
- Ruuvikierre: BSP 3/8"
- Koko A: 40mm
- Rungon materiaali: ruostumaton teräs
- Männän isku: 100mm
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
ISKUMOOTTORI - MÄNNÄN HALK: 25MM - MÄNNÄN ISKU: 100MM - 1÷16BAR
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | NORGREN HERION |
| Rungon materiaali | ruostumaton teräs |
| Toimintalämpötila | -20...80°C |
| Ruuvikierre | BSP 3/8" |
| Koko E | 95mm |
| Pneumatiikan elementtien ominaisuus | väline: paineilma, suodatettu, voideltu tai ei |
| Koko A | 40mm |
| Tiivistemateriaali | NBR-kautsu |
| L-mitta | 128mm |
| Toimintapaine | 1...16bar |
| Männän halkaisija | 25mm |
| Männän isku | 100mm |
| KK ulottuvuus | M20x1,5 |
| Pneumatiikan moduulin tyyppi | iskumoottori |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista