Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja F&F Type of automation module integraatiomoduuli Tuotantosarja F&Home Taajuus 868MHz Tiivistysluokka IP00 Toimintalämpötila 0...45°C Virtalähteen jännite 12V DC Analogisten liittimien... Lue lisää
487,22 €(Sis.alv)
388,22 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: RH-AC15S4R4
- Paino: 0.31 kg
- Tiivistysluokka: IP00
- Taajuus: 868MHz
- Toimintalämpötila: 0...45°C
- Valmistaja: F&F
- Tuotantosarja: F&Home
- Virtalähteen jännite: 12V DC
- Analogisten liittimien määrä: 15
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
INTEGRAATIOMODUULI - 12VDC - F&HOME - IP00 - 868MHZ RH-AC15S4R4
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | F&F |
| Type of automation module | integraatiomoduuli |
| Tuotantosarja | F&Home |
| Taajuus | 868MHz |
| Tiivistysluokka | IP00 |
| Toimintalämpötila | 0...45°C |
| Virtalähteen jännite | 12V DC |
| Analogisten liittimien määrä | 15 |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista