
SICK
KYTKIN - Ø1: 10MM - Ø2: 6MM - ALUMIINI,POLYAMIDI - -10÷80°C
KUP-0610-F
Tuotekoodi: KUP-0610-F
101,92 €(Sis.alv)
81,21 €(alv 0%)
Tilattavissa 2 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | SICK |
| Enkooderin tyyppi | inkrementaalinen |
| Tiivistysluokka | IP65 |
| Liitin | johdot |
| Yhteensopivat tuotteet | KUP-0606-B |
| Yhteensopivat tuotteet | KUP-0606-S |
| Yhteensopivat tuotteet | KUP-0608-S |
| Yhteensopivat tuotteet | KUP-0610-B |
| Yhteensopivat tuotteet | KUP-0610-D |
| Yhteensopivat tuotteet | KUP-0610-F |
| Lähdön konfiguraatio | push/pull |
| Toimintalämpötila | -20...85°C |
| Ulkomitat | Ø36,7x50,5mm |
| Ulostulojen pituus | 1,5m |
| Virtalähteen jännite | 7...30V DC |
| Erottelukyky | 200imp/kierto |
| Maksimikytkentätaajuus | 300kHz |
| Anturien ominaisuudet | rulla 6mm |
| Tuotantosarja | DBS36E |






