
OMRON
KAHVA - RUUVI-RUUVIKIERRE: M18
Y92E-B18
Tuotekoodi: Y92E-B18
10,81 €(Sis.alv)
8,62 €(alv 0%)
Tilattavissa 31 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | PEPPERL+FUCHS |
| Anturin tyyppi | induktiivinen |
| Ulottuvuus | 0...5mm |
| Lähdön konfiguraatio | 2-johtoinen NO |
| Virtalähteen jännite | 20...265V AC |
| Virtalähteen jännite | 20...320V DC |
| Anturin kotelo | M18 |
| Liitin | johdot |
| Tiivistysluokka | IP67 |
| Maksimikytkentätaajuus | 25Hz |
| Max. toimintavirta | 300mA |
| Toimintalämpötila | -25...85°C |
| Pää laji | sisäänrakennetut |
| Kokonaispituus | 54mm |
| Ulostulojen pituus | 2m |

