BES IKV-045.23-G-Z-S4
Uusi
- Tuotekoodi: BES02TY
- Paino: 0.35 kg
- Tiivistysluokka: IP65
- Liitin: M12 uros
- Anturin tyyppi: induktiivinen
- Toimintalämpötila: -25...70°C
- Valmistaja: BALLUFF
- Ulkoiset koot: 115x80x30mm
- Rungon materiaali: muovi
- Napojen lukumäärä: 4
- Max. toimintavirta: 200mA
- Virtalähteen jännite: 10...30V DC
- Anturi laji: ring
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
INDUKTIIVINEN ANTURI - 45MM - PNP / NO - UVIRT: 10÷30VDC - 200MA - IP65 BES IKV-045.23-G-Z-S4
| Valmistaja | BALLUFF |
| Tiivistysluokka | IP65 |
| Liitin | M12 uros |
| Rungon materiaali | muovi |
| Lähdön konfiguraatio | PNP / NO |
| Anturi laji | ring |
| Ulottuvuus | 45mm |
| Ulkomitat | 115x80x30mm |
| Max. toimintavirta | 200mA |