- Anturit ja muuntimet
- Säätö ja ohjaus
- Sähkömoottorit
- Sähkömagneetit
- Alipainetuotteet
- Pneumatiikka
- Liittimet ja kannat
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja REER Ohjattujen lisävarusteiden tyyppi I/O laajennusmoduuli Liitin ruuvi- Virtalähteen jännite 24V DC Lähtöjen lukumäärä 4 Asennus DIN-kiskolle Toimintalämpötila -10...55°C... Lue lisää
522,51 €(Sis.alv)
416,34 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: 1100030
- Paino: 0.17 kg
- Tiivistysluokka: IP20
- Liitin: ruuvi-
- Asennus: DIN-kiskolle
- Toimintalämpötila: -10...55°C
- Valmistaja: ReeR
- Ulkoiset koot: 108x22,5x114,5mm
- Virtalähteen jännite: 24V DC
- Lähtöjen lukumäärä: 4
- Tilattavissa 2 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 0,00 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | REER |
| Ohjattujen lisävarusteiden tyyppi | I/O laajennusmoduuli |
| Liitin | ruuvi- |
| Virtalähteen jännite | 24V DC |
| Lähtöjen lukumäärä | 4 |
| Asennus | DIN-kiskolle |
| Toimintalämpötila | -10...55°C |
| Turvallisuusluokka | 4 |
| Tiivistysluokka | IP20 |
| Ulkomitat | 108x22,5x114,5mm |
| Käyttötarkoitus - sarja/valmistaja | MOSAIC |
| Tulojen lukumäärä | 2 |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
0,00 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
0,00 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €