Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja PNEUMAT Sovellus inertit kaasut Sovellus syövyttämättömät nesteet Toimintapaine 0...10bar Pneumatiikan moduulin tyyppi glyseriinipainemittari Keskitason maks. lämpötila 60°C... Lue lisää
47,72 €(Sis.alv)
38,02 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: M63A.GL010G14
- Paino: 0.21 kg
- Halkaisija: 63mm
- Kotelon materiaali: ruostumaton teräs
- Toimintalämpötila: -20...60°C
- Valmistaja: PNEUMAT
- Sovellus: syövyttämättömät nesteet
- Sovellus: inertit kaasut
- Tilattavissa 4 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | PNEUMAT |
| Sovellus | inertit kaasut |
| Sovellus | syövyttämättömät nesteet |
| Toimintapaine | 0...10bar |
| Pneumatiikan moduulin tyyppi | glyseriinipainemittari |
| Keskitason maks. lämpötila | 60°C |
| Tarkkuusluokka | 1,6 |
| Pneumaattinen liitin | G1/4 |
| Pneumaattinen liitin | takaliitäntä |
| Toimintalämpötila | -20...60°C |
| Kotelon materiaali | ruostumaton teräs |
| Halkaisija | 63mm |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €