Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja PNEUMAT Toimintalämpötila -20...60°C Pneumatiikan moduulin tyyppi glyseriini-tyhjiömittari Sovellus inertit kaasut Sovellus syövyttämättömät nesteet Kotelon materiaali ruostumaton... Lue lisää
50,96 €(Sis.alv)
40,61 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: W63R.GL000G14
- Paino: 0.2 kg
- Halkaisija: 63mm
- Kotelon materiaali: ruostumaton teräs
- Toimintalämpötila: -20...60°C
- Valmistaja: PNEUMAT
- Sovellus: syövyttämättömät nesteet
- Sovellus: inertit kaasut
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
GLYSERIINI-TYHJIÖMITTARI - -1÷0BAR - 63MM - G 1/4",ALALIITÄNTÄ W63R.GL000G14
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | PNEUMAT |
| Toimintalämpötila | -20...60°C |
| Pneumatiikan moduulin tyyppi | glyseriini-tyhjiömittari |
| Sovellus | inertit kaasut |
| Sovellus | syövyttämättömät nesteet |
| Kotelon materiaali | ruostumaton teräs |
| Toimintapaine | -1...0bar |
| Halkaisija | 63mm |
| Tarkkuusluokka | 1,6 |
| Keskitason maks. lämpötila | 60°C |
| Pneumaattinen liitin | alaliitäntä |
| Pneumaattinen liitin | G 1/4" |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista