- Anturit ja muuntimet
- Säätö ja ohjaus
- Sähkömoottorit
- Sähkömagneetit
- Alipainetuotteet
- Pneumatiikka
- Liittimet ja kannat
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja IBO Hydrauliikkatarvikkeiden tyyppi expansion vessel Tuotantosarja BASIC Sovellus central heating systems Toimintalämpötila 0...100°C Halkaisija 270mm Korkeus 310mm Tilavuus 12l Liitin... Lue lisää
38,17 €(Sis.alv)
30,41 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: IBO-003529
- Paino: 2.8 kg
- Liitin: 3/4"
- Halkaisija: 270mm
- Korkeus: 310mm
- Tilavuus: 12l
- Toimintalämpötila: 0...100°C
- Valmistaja: IBO
- Sovellus: central heating systems
- Tuotantosarja: BASIC
- Tilattavissa 5 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | IBO |
| Hydrauliikkatarvikkeiden tyyppi | expansion vessel |
| Tuotantosarja | BASIC |
| Sovellus | central heating systems |
| Toimintalämpötila | 0...100°C |
| Halkaisija | 270mm |
| Korkeus | 310mm |
| Tilavuus | 12l |
| Liitin | 3/4" |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €