Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
Uusi

Valmistaja ELTAKO GMBH Automaatiomoduulin tyyppi toimilaite Asennus rappausalainen Koskettimien asetukset NO Koot 46x45x20mm Sovellus älykäs talo Sovellus rakennusautomatiikka Sovellus valaistus... Lue lisää
105,36 €(Sis.alv)
83,95 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: ELTAKO-30064021
- Paino: 53 g
- Asennus: rappausalainen
- Valmistaja: ELTAKO GMBH
- Sovellus: älykäs talo
- Sovellus: rakennusautomatiikka
- Sovellus: valaistus
- Virtalähteen jännite: 110...240V AC
- Koot: 46x45x20mm
- Lähdön sähköiset parametrit: 250V AC/16A
- Siirtoprotokolla: Matter
- Siirtoprotokolla: EnOcean (option)
- Koskettimien asetukset: NO
- Lisätoimitoja: galvaaninen erotus
- Lisätoimitoja: ELTAKO Connect application
- Lisätoimitoja: REST API
- Lisätoimitoja: OTA
- Kanavien luku: 1
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
EXECUTIVE MODULE - ENOCEAN (OPTION),MATTER - PLASTER EMBEDDED 30064021
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | ELTAKO GMBH |
| Automaatiomoduulin tyyppi | toimilaite |
| Asennus | rappausalainen |
| Koskettimien asetukset | NO |
| Koot | 46x45x20mm |
| Sovellus | älykäs talo |
| Sovellus | rakennusautomatiikka |
| Sovellus | valaistus |
| Lähdön sähköiset parametrit | 250V AC/16A |
| Ohjausjännite | 12V DC |
| Ohjausjännite | 110...240V AC |
| Lisätoimitoja | ELTAKO Connect application |
| Lisätoimitoja | galvaaninen erotus |
| Lisätoimitoja | OTA |
| Lisätoimitoja | REST API |
| Siirtoprotokolla | EnOcean (option) |
| Siirtoprotokolla | Matter |
| Releen tyyppi | pulssi- |
| Liitäntä | WiFi |
| Kanavien luku | 1 |
| Virtalähteen jännite | 110...240V AC |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista