Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja ANTAIRA Tiivistysluokka IP30 Toimintalämpötila -10...70°C Type of automation module switch Ethernet Leveys 30mm Syvyys 95mm Korkeus 140mm Tehonkulutus 5W Porttien luku 8 Virtalähteen... Lue lisää
286,76 €(Sis.alv)
228,49 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: LNX-800A-E
- Paino: 0.6 kg
- Tiivistysluokka: IP30
- Leveys: 30mm
- Syvyys: 95mm
- Korkeus: 140mm
- Kotelon materiaali: metalli
- Asennus: DIN
- Asennus: DIN-kiskolle
- Asennus: seinä-
- Toimintalämpötila: -10...70°C
- Valmistaja: ANTAIRA
- Tuotantosarja: LNX
- Virtalähteen jännite: 12...48V DC
- Tehonkulutus: 5W
- Moduulin laji: hallitsematon
- Porttien luku: 8
- Liittimen laji: RJ45
- Tilattavissa 1 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 0,00 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | ANTAIRA |
| Tiivistysluokka | IP30 |
| Toimintalämpötila | -10...70°C |
| Type of automation module | switch Ethernet |
| Leveys | 30mm |
| Syvyys | 95mm |
| Korkeus | 140mm |
| Tehonkulutus | 5W |
| Porttien luku | 8 |
| Virtalähteen jännite | 12...48V DC |
| Tietosiirtonopeus | 10Mbps |
| Tietosiirtonopeus | 100Mbps |
| Asennus | DIN-kiskolle |
| Asennus | seinä- |
| Moduulin laji | hallitsematon |
| Tuotantosarja | LNX |
| Kotelon materiaali | metalli |
| Liittimen laji | RJ45 |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
0,00 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
0,00 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €