Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja ANTAIRA Tiivistysluokka IP30 Toimintalämpötila -40...75°C Type of automation module switch Ethernet Leveys 30mm Syvyys 99mm Korkeus 142mm Tehonkulutus 9,1W Porttien luku 7 Virtalähteen... Lue lisää
602,40 €(Sis.alv)
480,00 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: LNX-0702G-SFP-T
- Paino: 0.45 kg
- Tiivistysluokka: IP30
- Leveys: 30mm
- Syvyys: 99mm
- Korkeus: 142mm
- Kotelon materiaali: metalli
- Asennus: DIN
- Asennus: DIN-kiskolle
- Asennus: seinä-
- Toimintalämpötila: -40...75°C
- Valmistaja: ANTAIRA
- Tuotantosarja: LNX
- Virtalähteen jännite: 12...48V DC
- Tehonkulutus: 9,1W
- Liitinten ominaisuudet: 2 x SFP portti
- Moduulin laji: hallitsematon
- Porttien luku: 7
- Liittimen laji: RJ45
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
ETHERNET KYTKIN - PORTTIEN LUKU: 7 - 12÷48VDC - RJ45 LNX-0702G-SFP-T
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | ANTAIRA |
| Tiivistysluokka | IP30 |
| Toimintalämpötila | -40...75°C |
| Type of automation module | switch Ethernet |
| Leveys | 30mm |
| Syvyys | 99mm |
| Korkeus | 142mm |
| Tehonkulutus | 9,1W |
| Porttien luku | 7 |
| Virtalähteen jännite | 12...48V DC |
| Liitinten ominaisuudet | 2 x SFP portti |
| Tietosiirtonopeus | 10Mbps |
| Tietosiirtonopeus | 100Mbps |
| Tietosiirtonopeus | 1Gbps |
| Asennus | DIN-kiskolle |
| Asennus | seinä- |
| Moduulin laji | hallitsematon |
| Tuotantosarja | LNX |
| Kotelon materiaali | metalli |
| Liittimen laji | RJ45 |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista