Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja MOXA Type of automation module switch Ethernet Moduulin laji hallitsematon Porttien luku 5 Virtalähteen jännite 9,6...60V DC Asennus DIN-kiskolle Liittimen laji RJ45 Tuotantosarja EDS... Lue lisää
166,29 €(Sis.alv)
132,50 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: EDS-2005-ELP
- Paino: 0.13 kg
- Tiivistysluokka: IP40
- Kotelon materiaali: muovi
- Asennus: DIN
- Asennus: DIN-kiskolle
- Toimintalämpötila: -10...60°C
- Valmistaja: MOXA
- Ulkoiset koot: 19x81x65mm
- Tuotantosarja: EDS
- Virtalähteen jännite: 9,6...60V DC
- Moduulin laji: hallitsematon
- Porttien luku: 5
- Liittimen laji: RJ45
- Tilattavissa 2 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 0,00 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | MOXA |
| Type of automation module | switch Ethernet |
| Moduulin laji | hallitsematon |
| Porttien luku | 5 |
| Virtalähteen jännite | 9,6...60V DC |
| Asennus | DIN-kiskolle |
| Liittimen laji | RJ45 |
| Tuotantosarja | EDS |
| Kotelon materiaali | muovi |
| Tiivistysluokka | IP40 |
| Tietosiirtonopeus | 10Mbps |
| Tietosiirtonopeus | 100Mbps |
| Ulkomitat | 19x81x65mm |
| Toimintalämpötila | -10...60°C |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
0,00 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
0,00 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €