Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja MOXA Type of automation module switch Ethernet Moduulin laji hallitsematon Porttien luku 5 Virtalähteen jännite 9,6...60V DC Asennus DIN-kiskolle Liittimen laji RJ45 x5 Tuotantosarja EDS... Lue lisää
614,70 €(Sis.alv)
489,80 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: EDS-205A-T
- Paino: 1 kg
- Tiivistysluokka: IP30
- Kotelon materiaali: alumiini
- Asennus: DIN-kiskolle
- Toimintalämpötila: -40...75°C
- Valmistaja: MOXA
- Ulkoiset koot: 30x115x70mm
- Tuotantosarja: EDS
- Virtalähteen jännite: 9,6...60V DC
- Moduulin laji: hallitsematon
- Porttien luku: 5
- Liittimen laji: RJ45 x5
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
ETHERNET KYTKIN - PORTTIEN LUKU: 5 - 9,6÷60VDC - EDS EDS-205A-T
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | MOXA |
| Type of automation module | switch Ethernet |
| Moduulin laji | hallitsematon |
| Porttien luku | 5 |
| Virtalähteen jännite | 9,6...60V DC |
| Asennus | DIN-kiskolle |
| Liittimen laji | RJ45 x5 |
| Tuotantosarja | EDS |
| Kotelon materiaali | alumiini |
| Tiivistysluokka | IP30 |
| Tietosiirtonopeus | 10Mbps |
| Tietosiirtonopeus | 100Mbps |
| Ulkomitat | 30x115x70mm |
| Toimintalämpötila | -40...75°C |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista